Porady

Warszawa Tarchomin

Termin:

Auto z kierowcą podstawiamy w 20-30 minut do zamówienia. (w obrębie administracyjnym Warszawy) Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową - 30 60 minut (w godzinach przcy centrali)

 Przeprowadzka standardowa:

Podstawiamy uzgodnionej wielkości Auto z odpowiednią ekipą potrzebną do przeniesienia Państwa mienia. Państwo sami pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Nasi pracownicy zabezpieczają wnoszą i wynoszą meble, sprzęty i pakunki i ustawiają w docelowym miejscu.

Przeprowadzka kompleksowa:

Przywozimy za sobą kartony, pojemniki i worki (uzgodnioną ilość) i pakujemy Państwa dobytek. Zabezpieczamy meble i sprzęty, wynosimy je i wnosimy na nowym miejscu. Ustawiamy meble i sprzęty na wskazanych miejscach. Państwo sami decydują czy mamy również rozpakować Państwa dobytek

Przeprowadzka minimum - ekonomiczna:

Podstawiamy auto tylko z kierowcą. Kierowca układa i zabezpiecza sprzęty w wozie. Państwo sami wnoszą i znoszą mienie do auta. Kierowca służy pomocą przy cięższych sprzętach.

Przeprowadzki Warszawa cennik:

Na naszej podstronie : CENA - OBLICZ samodzielnie można cenę usługi.

Należy określić 5 - parametrów:

1. Wielkość wozu

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia mienia i sprzętów

3. Liczba Km trasy przewozu (km tylko z ładunkiem

4. Czas postoju wozu (załadunek-rozładunek) Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów

5. Piętra bez windy

 

Szacowany Koszt usługi jest kosztem przybliżonym a cena ostateczna będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi

Przewóz ładunków nietypowych: Sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny

Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich możliwych  przewidywanych trudnościach, utrudnieniach i np z dojazdem

Usługę transportu przedmiotów nietypowych, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

Utylizacja mienia 

Przeprowadzka jest najlepszym momentem na pozbycie się niepotrzebnych, starych i zużytych sprzętów AGD, RTV czy mebli. Takie sprzęty wywozimy do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

Ubezpieczenie mienia

Szef ekipy, zazwyczaj jest nim kierowca, posiada ważne ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone ekipie mienie.

Zamówienie:

Prosimy składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 i w soboty od 9-14

(w niedziele centrala nie pracuje) Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w powyższych godzinach.

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług

 

 

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

 

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.